Idziesz na Pogoń, na Puchar Polski masz taniej / Klub / KGHM Zagłębie Lubin
Idziesz na Pogoń, na Puchar Polski masz taniej 5 sie

Idziesz na Pogoń, na Puchar Polski masz taniej

Przygotowaliśmy specjalną promocję dla Kibiców, którzy zakupią bilety na mecz ligowy z Pogonią Szczecin (5 sierpnia, 18:00). Posiadacze biletów na to spotkanie, wejściówki na mecz 1/16 finału Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok (9 sierpnia, godzina 20:00) kupią w specjalnej, niższej cenie: 11 i 5 złotych! Jednocześnie przypominamy, że karnety uprawniają do bezpłatnego wejścia na mecze pucharowe.

5 sie 2017 17:05

Fot. Zagłębie Lubin SA
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Klub

Zakupy tańszych biletów możliwe będą we wszystkich stacjonarnych punktach oraz przez Internet. Kibic nie musi od razu decydować się na zakup "pakietu" dwóch biletów, objętą promocją wejściówkę na mecz pucharowy może kupić nawet w dniu samego spotkania. Do zakupu tańszego biletu na mecz z Jagiellonią, nie jest potrzebne fizyczne posiadanie biletu na Pogoń, system biletowy rozpozna kibica, który taką wejściówkę posiada.

Przy zakupie przez stronę ekibic.zaglebie.com - nasz system biletowy, należy tylko zaznaczyć opcję "PP - Bilet Promocyjny".

Bilety w promocyjnej cenie dostępne będą też na www.kupbilet.pl, w miejsce kodu promocyjnego należy wpisać swój numer PESEL.

W sklepach sieci Empik, w STS-ach oraz punktach Milenium przy zakupie biletu należy podać swój numer PESEL, co również stanowi kod promocyjny o czym należy poinformować kasjera przed zakupem biletu.

W sklepie w galerii Cuprum Arena oraz kasach pod stadionem wystarczą dane wymagane do normalnego zakupu biletu.

Jeśli ktoś już kupił bilet na mecz z Pogonią, to również może liczyć na naszą promocję.
Promocja dotyczy sektorów: E,F,G.

1712968531 - 1712968506