Informacja dotycząca pracy mediów i akredytacji meczowych podczas spotkań PKO Ekstraklasy 19 maj

Informacja dotycząca pracy mediów i akredytacji meczowych podczas spotkań PKO Ekstraklasy

W związku ze zmianami w Regulaminie Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 i w następstwie kolejnych aktualizacji Regulaminu w odniesieniu do wprowadzonych ograniczeń w zakresie organizacji meczów na czas stanu epidemii COVID – 19, które to zostały przedstawione wszystkim Klubom przez Ekstraklasę S.A., pragniemy poinformować o modyfikacjach w obszarach organizacji meczu, współpracy z mediami, czy aktywności marketingowej.

19 maj 2020 13:04

Udostępnij

Klub

  • W trosce o bezpieczeństwo i w związku z wyjątkową sytuacją, podczas której zostaną wznowione rozgrywki PKO Ekstraklasy, wszystkie akredytacje stałe tracą swoją ważność.
  • Działając w zgodzie z wytycznymi Ekstraklasy S.A. od najbliższej kolejki będzie uruchamiany osobny proces akredytacyjny na każdy mecz domowy Zagłębia Lubin S.A. Wszystkie osoby pragnące wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesłanie nowego wniosku jednorazowego.
  • Na każde spotkanie PKO Ekstraklasy (w ramach jednego procesu akredytacyjnego) będzie mogło wejść do 15 przedstawicieli PRASA oraz maksymalnie do 10 przedstawicieli FOTO.
  • Dla każdej redakcji przyznawana będzie po jednej akredytacji danego typu – FOTO, PRASA.
  • Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu takowej decyduje Klub.
  • W przypadku nowych wytycznych od Ekstraklasy S.A. Klub rozważy zwiększenie ilości akredytowanych osób na wydarzenie.
  • Na podstawie nowych wytycznych zostanie przygotowana nowa mapa stadionu, wraz z informacją na temat stref jakie będą obowiązywać na Stadionie Zagłębia. Schemat zostanie podany w osobnym komunikacie, wraz ze startem procesu akredytacyjnego.
  • Wszystkie osoby pracujące na stadionie zobowiązane są do stosowania się do przyjętych zasad bezpieczeństwa, poruszania się w wyznaczonych strefach i zobowiązane do zasłaniania ust i nosa do momentu opuszczenia obiektu.

Aplikując o przyznanie akredytacji prosimy o dokładne rozważenie, czy obecność na danym spotkaniu jest niezbędna.

Powyższe zasady obowiązują do odwołania we wszystkich klubach PKO BP Ekstraklasy. Prosimy o wyrozumiałość w wyjątkowych okolicznościach.

 

FanShop Zagłębie Lubin

FanShop Zagłębie Lubin