Jarosław Gambal Koordynatorem Pionu Sportowego w Zagłębiu Lubin 10 sty

Jarosław Gambal Koordynatorem Pionu Sportowego w Zagłębiu Lubin

Koordynatorem Pionu Sportowego w Zagłębiu Lubin S.A. został 30-letni Jarosław Gambal. Nowy pracownik Pionu Sportowego jest doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, zdobywał doświadczenie między innymi jako trener lokalnych klubów z niższych lig oraz jako szef skautingu w agencji menadżerskiej.

10 sty 2019 16:04

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

W Zagłębiu Lubin będzie koordynował sprawy związane z transferami przychodzącymi i wychodzącymi, kontraktami, obserwacjami piłkarzy oraz organizacją pracy Pionu Sportowego.

- Praca w Zagłębiu Lubin, to dla mnie wielkie wyróżnienie. Jestem chłopakiem stąd, wielu moich przyjaciół i znajomych wspiera KGHM Zagłębie z trybun, nawet w tych trudniejszych chwilach, są z naszym klubem na dobre i złe. To dla mnie duża odpowiedzialność, ale również pozytywny bodziec do ciężkiej pracy. Współpraca z Dyrektorem Sportowym Michałem Żewłakowem, to duża szansa rozwoju, spojrzenia na pewne sprawy sportowe w odmienny sposób. Musimy wspólnymi siłami zbudować wielkie Zagłębie! Ciężkiej pracy popartej pasją i wiedzą na pewno nie zabraknie, to mogę zagwarantować - powiedział Jarosław Gambal, nowy Koordynator Pionu Sportowego w Zagłębiu Lubin S.A.

Jarosław Gambal

Koordynator Pionu Sportowego

tel.: +48 726 580 333

e-mail: jaroslaw.gambal@zaglebie.com