Dawid Pakulski podsumował mecz ze Śląskiem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Dawid Pakulski podsumował mecz ze Śląskiem 30 sie

Dawid Pakulski podsumował mecz ze Śląskiem

KGHM Zagłębie Lubin przegrało wczoraj spotkanie derbowe ze Śląskiem Wrocław 1:3. O pomeczowy komentarz odnośnie meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy poprosiliśmy pomocnika Miedziowych, Dawida Pakulskiego.

30 sie 2021 11:10

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Na wstępie Dawid Pakulski podsumował wczorajsze starcie z zespołem Śląska Wrocław.

- Na pewno nie był to łatwy mecz, ponieważ graliśmy Derby ze Śląskiem i dobrze wiemy, że było to bardzo ważne spotkanie zarówno dla nas, jak i kibiców. Szkoda tego wyniku, bo zdecydowanie zbyt łatwo straciliśmy dziś bramki. Mogliśmy wyjść z kryzysu, mieliśmy swoje sytuacje, ale tak jak wspomniałem, szkoda przede wszystkim tych straconych goli.

Pomocnik odniósł się również do swojej sytuacji, w której przy odrobinie szczęścia, mógł zdobyć bramkę kontaktową.

- Niewiele zabrakło do zdobycia bramki. Szkoda, że nie udało mi się wtedy trafić z dystansu, bo na pewno to byłby pozytywny impuls do dalszego gonienia wyniku.

Wychowanek naszego Klubu zdradził także swój plan indywidualny oraz zespołu Miedziowych na najbliższe dni.

- Mamy zaplanowany sparing w pierwszym tygodniu z Lechem Poznań w Opalenicy. Nic się nie zmienia, dalej będziemy ciężko pracować i trenować. Podczas tej przerwy na kadrę musimy zrobić wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego meczu w Gliwicach. Cały czas robię swoją robotę. Skupiam się na tym, aby dawać sygnały trenerowi. Co będzie dalej, jest już indywidualną decyzją szkoleniowca, natomiast ja ze swojej strony daję z siebie maksimum dla całego zespołu.