Jakub Świerczok żegna się z Zagłębiem Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Jakub Świerczok żegna się z Zagłębiem Lubin 30 maj

Jakub Świerczok żegna się z Zagłębiem Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż 30-letni napastnik Jakub Świerczok odchodzi z naszego Klubu. Wygasająca wraz z końcem czerwca umowa zawodnika nie zostanie przedłużona.

30 maj 2023 10:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Jakub Świerczok dołączył do zespołu Waldemara Fornalika na początku rundy wiosennej minionego sezonu. Wówczas doświadczony napastnik zasilił szeregi Miedziowych po raz drugi w swojej karierze, bowiem za pierwszym razem występował w naszym Klubie od lipca 2017 do stycznia 2018 roku (21 meczów, 16 goli, 3 asysty). W rundzie wiosennej zakończonego w ostatnich dniach sezonu 2022/2023, Kuba rozegrał pięć spotkań, z czego dwa rozpoczął w wyjściowej jedenastce - łącznie 163 minuty.

Kuba, dziękujemy za grę w koszulce Miedziowych i życzymy powodzenia w dalszej karierze!