Kamil Kruk i Filip Starzyński podsumowali mecz z Cracovią 24 paź

Kamil Kruk i Filip Starzyński podsumowali mecz z Cracovią

Po zakończeniu spotkania z Cracovią poprosiliśmy o kilka słów komentarza piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin - Kamila Kruka oraz Filipa Starzyńskiego.

24 paź 2021 18:35

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Filip Starzyński

- Cieszę się z pierwszej bramki w tym sezonie, jednak ten dorobek mógłby być większy, lecz Lukas Hrosso świetnie obronił mój strzał. Jeśli chodzi o samo spotkanie, to z przebiegu meczu czujemy trochę niedosyt, bo mieliśmy sporo sytuacji, ale z drugiej strony musimy uszanować ten punkt, bo Cracovia też miała swoje sytuacje. Musimy być przygotowani na to, by nawet przy słabszych początkach umieć się podnieść i grać lepiej na tle rywala. Teraz jedziemy do Łodzi i jedziemy z nastawieniem jak przed meczem ligowym, bo ŁKS pomimo tego, że jest klubem pierwszoligowym, to jest bardzo dobrą drużyną i nie będzie to dla nas wcale spacerek. 

Kamil Kruk

- Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, żeby zakończyć ten mecz, strzelając drugą bramkę, niestety się nie udało. Piłka nożna jest tak okrutna, że jak się nie strzela to się dostaje i został nam tylko remis. Od dłuższego czasu mamy problem z początkami spotkań, rozkręcamy się dopiero z minuty na minutę, przez co różnie toczy się dane spotkanie. Przed nami teraz mecz pucharowy w Łodzi, wiemy o tym, że czeka nas ciężkie spotkanie, każdy mecz w Pucharze Polski jest ciężki, ponieważ każdy chce awansować jak najdalej.