Konferencja prasowa po meczu z Lechem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu z Lechem 5 lut

Konferencja prasowa po meczu z Lechem

Spotkanie 16. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się 0:0. Zobaczcie, co na pomeczowej konferencji mieli do powiedzenia szkoleniowcy obu drużyn.

5 lut 2021 23:00

Fot. Tomasz Folta
Autor TomFol

Udostępnij

Ekstraklasa

Martin Ševela - Trener KGHM Zagłębia:

- Uważam, że mieliśmy dobry początek meczu. Było widać w mojej drużynie pewność siebie, indywidualności, czego efektem było stworzenie dwóch stuprocentowych sytuacji Samuela Mraza. Pod koniec pierwszej części meczu niezbyt dokładnie przykryliśmy rywala, który oddał strzał głową.

- Druga część meczu była już w nogach Lecha Poznań. Dobrze poruszali się po boisku, a pomocnicy odpowiednio rotowali. Mieliśmy swoją defensywną strategię, bo znaliśmy jakość rywala, ale nasza taktyka się udała - piłkarze zagrali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego punktu.

Dariusz Żuraw - Trener Lecha Poznań:

Zagraliśmy słabiej pierwszą połowę spotkania, za wolno zmienialiśmy stronę, za mało było podań prostopadłych, było to za mało na dobrze zorganizowaną obronę Lubina. W drugiej części wyglądało to lepiej, ale zawsze zabrakło finalnego podania, wykończenia. Jest duży niedosyt, bo nie udało się zdobyć kolejny raz trzech punktów.