Konferencja prasowa po meczu z Wisłą 11 gru

Konferencja prasowa po meczu z Wisłą

Spotkanie 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy zakończyło się wygraną Miedziowych z Wisłą Kraków 2:1. Zobaczcie, jak sobotni pojedynek na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

11 gru 2021 20:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dariusz Żuraw - Trener KGHM Zagłębia:

- Myślę, że najważniejsza informacja jest taka, że w końcu wygraliśmy mecz i mógłbym na tym zakończyć. Widać było, że mieliśmy swoje problemy, nie wygraliśmy od długiego czasu i to ciążyło na chłopakach. Brakowało pewności siebie. Bramka na 1:1 dała nam wiarę i zaczęliśmy grać tak, jak chcieliśmy. Strzeliliśmy drugą bramkę i mieliśmy jeszcze dwie lub trzy świetne sytuacje, ale to już jest nieistotne. Mamy trzy punkty, z optymizmem patrzymy na najbliższe wyjazdy do Warszawy oraz Łęcznej i zrobimy wszystko, aby tam również wygrać.

Marian Zimen - Asystent trenera Wisły:

- Myślę, że dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Mieliśmy trudny moment, kiedy to nasz zawodnik otrzymał czerwoną kartkę, ale pomimo tego dobrze reagowaliśmy i do przerwy strzeliliśmy bramkę. Początek drugiej połowy także był dobry w naszym wykonaniu, mieliśmy kilka okazji na drugiego gola. Myślę, że drużyna pokazała charakter, ale niestety nie mamy korzystnego wyniku.