Mateusz Bartolewski odchodzi z Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Mateusz Bartolewski odchodzi z Zagłębia Lubin 30 maj

Mateusz Bartolewski odchodzi z Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż kończąca się wraz z końcem czerwca umowa Mateusza Bartolewskiego nie zostanie przedłużona, w efekcie czego lewy obrońca nie będzie dłużej reprezentował barw naszego Klubu.

30 maj 2023 10:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Mateusz Bartolewski zasilił zespół KGHM Zagłębia latem 2020 roku, trafiając do Lubina z Ruchu Chorzów. Lewy obrońca zadebiutował w miedziano-biało-zielonych barwach 20 września wspomnianego roku w meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Miedziowi pod wodzą trenera Martina Seveli zremisowali przed własną publicznością z Cracovią. Łącznie 25-latek wystąpił w koszulce naszego Klubu 54 razy. Spotkania te okrasił trzema golami (w meczach z Termaliką Nieciecza, Radomiakiem Radom i Startem Jełowa) oraz taką samą ilością asyst. 

Mateusz, dziękujemy za zaangażowanie na boisku i reprezentowanie barw Miedziowych, a także życzymy powodzenia w dalszej karierze!