Ekstraklasa
Mateusz Grzybek dołączył do zespołu KGHM Zagłębia Lubin w zimowym oknie transferowym w 2023 roku, przychodząc z Radomiaka Radom. Od tamtej pory wystąpił w 73 spotkaniach, w których strzelił sześć goli i zaliczył cztery asysty. W rundzie wiosennej sezonu 2025/2026 zagrał w 13 spotkaniach, zdobywając bramki przeciwko Lechii Gdańsk oraz dwukrotnie w spotkaniu z Wisłą Płock.
Informujemy, że Mateusz Grzybek podjął decyzję o przyszłości. 30-letni piłkarz związał się umową z Klubem do końca czerwca 2027 roku.
Mateusz, życzymy powodzenia i kolejnych świetnych występów w Miedziowych barwach!