Mateusz Grzybek zostaje na dłużej w Zagłębiu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Mateusz Grzybek zostaje na dłużej w Zagłębiu 18 cze

Mateusz Grzybek zostaje na dłużej w Zagłębiu

Informujemy, że piłkarz KGHM Zagłębia Lubin Mateusz Grzybek podpisał nowy kontrakt. 30-latek związał się z Klubem roczną umową.

18 cze 2026 14:02

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Mateusz Grzybek dołączył do zespołu KGHM Zagłębia Lubin w zimowym oknie transferowym w 2023 roku, przychodząc z Radomiaka Radom. Od tamtej pory wystąpił w 73 spotkaniach, w których strzelił sześć goli i zaliczył cztery asysty. W rundzie wiosennej sezonu 2025/2026 zagrał w 13 spotkaniach, zdobywając bramki przeciwko Lechii Gdańsk oraz dwukrotnie w spotkaniu z Wisłą Płock.

Informujemy, że Mateusz Grzybek podjął decyzję o przyszłości. 30-letni piłkarz związał się umową z Klubem do końca czerwca 2027 roku.

Mateusz, życzymy powodzenia i kolejnych świetnych występów w Miedziowych barwach!