Prezentacja w zmienionej formie 13 sie

Prezentacja w zmienionej formie

Zagłębie Lubin S.A. informuje, że pomimo wszelkich starań, planowana prezentacja zespołu, w dobrze znanej Wam formie, nie odbędzie się z powodu wzrostu liczby zachorowań na COVID-19. Klub dla kibiców i mediów przygotował alternatywne rozwiązanie.

13 sie 2020 11:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

W ostatnim czasie liczba potwierdzonych przypadków osób zarażonych koronawirusem wzrosła. Coraz więcej zachorowań obserwuje się także w samych klubach piłkarskich, praktycznie każdego dnia dowiadujemy się o kolejnym, przez co uznaliśmy, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest odwołanie prezentacji w formie, którą znacie z poprzednich lat. 

Należy także pamiętać, że zgodnie z wytycznymi Komisji Medycznej, Klub obowiązują te same procedury medyczne, które były przygotowane na potrzeby wznowienia rozgrywek piłkarskich w okresie pandemii i opisane w dokumencie pt. „ Założenia powrotu do treningów i rywalizacji sportowej klubów piłkarskich PKO Bank Polski Ekstraklasy”.

W związku z tym, nasz Zespół - zawodnicy i sztab szkoleniowy przebywają obecnie w izolacji sportowej, ograniczając kontakty międzyludzkie do minimum, tym samym działając prewencyjnie w stosunku do zwiększającej się liczby zachorowań.

Zagłębie Lubin S.A. jest także w stałym kontakcie ze wszystkimi klubami PKO Ekstraklasy. Zdecydowana większość z nich podjęła taką samą decyzję, szukając alternatywnych rozwiązań. 

Z powyższych względów prezentacja nie może odbyć się z udziałem Kibiców, dlatego pierwszą drużynę KGHM Zagłębia przedstawimy Wam w formie on-line. Pełną kadrę „Miedziowych” na sezon 2020/2021 zobaczycie na naszych profilach społecznościowych w czwartek 20 sierpnia. 

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i do zobaczenia na Stadionie Zagłębia podczas meczu z Lechem Poznań!