Trenerzy o meczu Zagłębie - Górnik / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Zagłębie - Górnik 18 gru

Trenerzy o meczu Zagłębie - Górnik

Zobacz co o spotkaniu pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Górnikiem Zabrze powiedzieli trenerzy Leszek Ojrzyński i Piotr Stokowiec.

18 gru 2015 20:41

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Leszek Ojrzyński, trener Górnika Zabrze: Bardzo ciężki mecz, w który dobrze weszliśmy. Później sytuacja zmieniła się, a dla kibiców takie mecze są najfajniesze. Dziś zdobyliśmy bardzo potrzebne dla nas punkty, a zdobyć 4 bramki na wyjeździe to wiekla sztuka. Podczas meczus słychać było naszych kibiców, którzy dali nam ogromne wsparcie. Dobrze kończymy rok, ale mamy nad czym pracować, bo jesteśmy na samym dole. Atmosfera świąteczna będzie przyjemniejsza. Dzisiaj cieszymy się ze zwycięstwa.

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Dzisiejszy mecz pokazał, jak ciężką drogę obrało Zagłębie i ile pracy jeszcze przed nami. Czas dojrzewania naszej drużyny jest bolesny, ale nie poddajemy się. Spotkanie może być dla nas alarmem, a potyczka z pokazała dojrzałość Górnika. Szkoda, że nie zakończyliśmy roku zwycięstwem. Jeśli taki mecz miał się nam zdarzyć to dobrze, że zdarzył się teraz. Teraz mamy więcej czasu na głębsze przemyślenia. Walka o górną ósemkę zaczyna być ciekawsza i my na pewno mocno włączymy się do tej gry. Drużna nabiera doświadczenia, nadal sukcesywnie i sumiennie będziemy pracowali i na wiosnę to przyniesie rezultaty. ?