Trenerzy po spotkaniu 21 paź

Trenerzy po spotkaniu

Zapraszamy na zapis konferencji prasowej, która odbyła się po meczu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Piastem Gliwice. Oto, co do powiedzenia mieli opiekunowie obu drużyn.

21 paź 2017 00:37

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia: Mecz był dobry z obu stron, ale skończył się pechowo. Gra się do ostatniego gwizdka i szkoda mi tego meczu, bo zbyt dużo pracy włożyliśmy w to, żeby ten mecz wygrać. Proste błędy zadecydowały,, że zamiast trzech punktów mamy jeden. Nie zawsze się wygrywa, ale trzeba to przyjąć po męsku i skupić się na kolejnych meczach, choć mamy trochę kaca po tym meczu.

Waldemar Fornalik, trener Piasta: Z przebiegu gry zasłużyliśmy przynajmniej na jeden punkt. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dobra, utrzymywaliśmy się przy piłce. Mieliśmy problem ze stałymi fragmentami gry Zagłębia, natomiast staraliśmy się kontrolować w grę. W drugiej połowie straciliśmy gola z niczego, ale w końcówce po raz kolejny pokazaliśmy, że upór i determinacja pozwoliły nam wyrwać punkt.