Znamy terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki PKO Ekstraklasy 21 sie

Znamy terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki PKO Ekstraklasy

Ekstraklasa S.A. opublikowała szczegółowy terminarz kolejnych czterech serii gier sezonu 2019/2020. W najciekawszym z tych spotkań KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się w derbowym pojedynku ze Śląskiem Wrocław w sobotę 21 września o godzinie 20:00. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

21 sie 2019 10:17

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

8. kolejka:

Piątek, 13 września

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (18:00) 
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30) 

Sobota, 14 września

Raków Częstochowa - Arka Gdynia (15:00) 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań (17:30), mecz będzie pokazywany w TVP 
Korona Kielce - Wisła Kraków (20:00) 

Niedziela, 15 września

Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (15:00) 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (17:30) 

Poniedziałek, 16 września

Cracovia - Piast Gliwice (18:00) 

9. kolejka:

Piątek, 20 września

Piast Gliwice - Raków Częstochowa (18:00) 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (20:30) 

Sobota, 21 września

ŁKS Łódź - Arka Gdynia (15:00) 
Lechia Gdańsk - Korona Kielce (17:30) 
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (20:00) 

Niedziela, 22 września

Wisła Płock - Wisła Kraków (12:30) 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (15:00) 
Cracovia - Legia Warszawa (17:30), mecz będzie pokazywany w TVP 

10. kolejka:

Piątek, 27 września

Korona Kielce - Śląsk Wrocław (20:30) 

Sobota, 28 września

Raków Częstochowa - Wisła Płock (15:00) 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (17:30), mecz będzie pokazywany w TVP
Górnik Zabrze - Lech Poznań (20:00) 

Niedziela, 29 września

Arka Gdynia - Piast Gliwice (12:30) 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (15:00) 
Wisła Kraków - Cracovia (17:30) 

Poniedziałek, 30 września

KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (18:00) 

11. kolejka:

Piątek, 4 października

Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00) 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (20:30) 

Sobota, 5 października

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (15:00) 
Lech Poznań - Wisła Kraków (17:30), mecz będzie pokazywany w TVP 
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (20:00) 

Niedziela, 6 października

ŁKS Łódź - Korona Kielce (12:30) 
Cracovia - Górnik Zabrze (15:00) 
Piast Gliwice - Legia Warszawa (17:30)