#Ekstrapomoc dla Alicji | PKO Ekstraklasa, Zagłębie Lubin i Siepomaga.pl kolejny raz łączą siły! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#Ekstrapomoc dla Alicji | PKO Ekstraklasa, Zagłębie Lubin i Siepomaga.pl kolejny raz łączą siły! 1 mar

#Ekstrapomoc dla Alicji | PKO Ekstraklasa, Zagłębie Lubin i Siepomaga.pl kolejny raz łączą siły!

Historia zaczęła się od chwili narodzin Alicji, pełnej strachu i niepewności co do przyszłości. Rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, porażenie kończyn dolnych, pęcherz neurogenny, zwichnięte bioderka... To tylko część wyzwań, z jakimi musiała się zmierzyć nasza mała wojowniczka.

1 mar 2024 09:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dzięki intensywnej rehabilitacji, determinacji Alicji i wsparciu podań komórek macierzystych, udało się wiele osiągnąć. Choć pozostały pewne trudności zdrowotne, Alicja rozwija się intelektualnie prawidłowo i cieszy się życiem. Jednak nadal potrzebujemy pomocy wielu specjalistów, a przed nami kolejne planowane operacje. Niestety, trudna sytuacja finansowa stawia przed nami kolejne wyzwania. Koszty wizyt, dojazdów, operacji i specjalistycznego sprzętu są ogromne. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o dalsze wsparcie. Alicja to niezwykłe dziecko, pełne radości i determinacji, które zasługuje na najlepszą opiekę.

Wierzę, że razem z Wami zapewnimy Alicji wszystko, czego potrzebuje. Dziękuję za każdą pomoc, każde dobre słowo i serce, które otwieracie na naszą historię. Razem damy Alicji szansę na pełniejsze, szczęśliwe życie.

Z głębi serca,
Izabela - mama Alicji

-----> LINK DO ZBIÓRKI <-----