Tomasz Makowski i Mateusz Wdowiak odwiedzą dziś FanShop Zagłębia! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Tomasz Makowski i Mateusz Wdowiak odwiedzą dziś FanShop Zagłębia! 1 mar

Tomasz Makowski i Mateusz Wdowiak odwiedzą dziś FanShop Zagłębia!

Wraz z rozpoczęciem weekendu zapraszamy do FanShopu Zagłębia, gdzie dziś od godziny 17:00 spotkacie Tomka Makowskiego i Mateusza Wdowiaka, u których będziecie mogli kupić bilety na niedzielny, domowy mecz Miedziowych z Koroną Kielce!

1 mar 2024 10:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Spotkanie 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Koroną Kielce odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na KGHM Zagłębie Arena. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu wejściówek w naszym FanShopie w galerii Cuprum Arena lub poprzez stronę internetową bilety.zaglebie.com.

Mateusz Wdowiak - Popularny Wdówka trafił do zespołu prowadzonego przez trenera Waldemara Fornalika na początku sierpnia ubiegłego roku z Rakowa Częstochowa. Razem z Marko Poletanoviciem, 27-latek jest najbardziej utytułowanym piłkarzem w kadrze naszej drużyny. W barwach Rakowa sięgał po mistrzostwo Polski, dwa krajowe Puchary (został także królem strzelców tych rozgrywek w sezonie 2021/2022) oraz dwa Superpuchary. Dodatkowo Puchar Polski zdobył również grając w Cracovii pod wodzą obecnego selekcjonera Biało-Czerwonych, Michała Probierza. W bieżącym sezonie skrzydłowy wystąpił w koszulce Miedziowych 18 razy i zdołał w tym czasie czterokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zanotował jedną asystę.

Tomasz Makowski - Pomocnik w przeszłości występował m.in. w Lechii Gdańsk i to właśnie w barwach Lechistów jako 19-latek zadebiutował na poziomie PKO BP Ekstraklasy, w której rozegrał dotychczas 134 spotkania. Przed opuszczeniem zespołu z Trójmiasta, sięgnął z Lechią po Puchar i Superpuchar Polski. "Maki" dołączył do KGHM Zagłębia Lubin przed startem poprzedniego sezonu i uzbierał do tej pory 53 występy w naszym zespole. Strzelił w nich trzy bramki, w tym jedną wyjątkowej urody podczas domowego meczu z Wartą Poznań, a także zanotował dwa ostatnie podania.