#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia 27 gru

#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia

Jeżeli z powodu świątecznych obowiązków nie mieliście możliwości śledzić tego, co działo się w naszym Klubie w ostatnich dniach, to nic straconego. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w jednym miejscu. Zapraszamy!

27 gru 2020 14:15

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

  • "Wszyscy pracownicy Akademii zasługują na słowa uznania". Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem Technicznym Akademii KGHM Zagłębia. Henny Lee podsumował mijający rok oraz przedstawił plany "Miedziowych" na najbliższą przyszłość - TUTAJ
  • Zapraszamy również na szczegółowe podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2020/21 w lubińskiej Akademii - TUTAJ 
  • Na przestrzeni lat barwy KGHM Zagłębia Lubin reprezentowało wielu obcokrajowców. Postanowiliśmy nieco Wam przybliżyć sylwetki kilku z nich - TUTAJ
  • Rozpoczęliśmy serię "Świąteczne Kalambury", w której zawodnicy "Miedziowych" mierzyli się z przygotowanymi zagadkami. Jak sobie poradzili? Odcinek z Dominikiem Jończym i Patrykiem Szyszem znajdziecie TUTAJ, duet Poręba-Kruk TUTAJ, a ostatni odcinek z Jakubem Żubrowskim i Jakubem Wójcickim obejrzycie TUTAJ
  • Klub przedstawił raport medyczny dotyczący zawodników KGHM Zagłębia - TUTAJ
  • „To był ciekawy i bardzo udany rok z pandemią w tle”. Prezes Zarządu naszego Klubu, Pan Artur Jankowski podsumował ostatnie dwanaście miesięcy w wykonaniu lubińskiego zespołu - TUTAJ
  • Z zawodnikami "Miedziowych" porozmawialiśmy także o tym, jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w poszczególnych krajach. O swoich świątecznych zwyczajach opowiedzieli nam Dejan Drazić TUTAJ, Sasa Zivec TUTAJ, Evgeni Bashkirov TUTAJ i Samuel Mraz TUTAJ