Adam Radwański odchodzi z Zagłębia / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Adam Radwański odchodzi z Zagłębia 19 cze

Adam Radwański odchodzi z Zagłębia

Informujemy, że piłkarz KGHM Zagłębia Lubin Adam Radwański odchodzi z Klubu po wygaśnięciu kontraktu z końcem czerwca 2026 roku.

19 cze 2026 18:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Adam Radwański dołączył do drużyny KGHM Zagłębia Lubin latem 2024 roku, przychodząc z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza i spędził w zespole dwa sezony. Od tamtej pory wystąpił w zespole Miedziowych w 56 meczach ligowych, w których strzelił pięć goli i zaliczył dziewięć asyst. 

Umowa Adama Radwańskiego obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Po jej wygaśnięciu piłkarz odejdzie z Klubu. 

Radwan, dziękujemy za występy w drużynie Miedziowych i życzymy powodzenia w dalszej karierze!