Ekstraklasa
Adam Radwański dołączył do drużyny KGHM Zagłębia Lubin latem 2024 roku, przychodząc z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza i spędził w zespole dwa sezony. Od tamtej pory wystąpił w zespole Miedziowych w 56 meczach ligowych, w których strzelił pięć goli i zaliczył dziewięć asyst.
Umowa Adama Radwańskiego obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Po jej wygaśnięciu piłkarz odejdzie z Klubu.
Radwan, dziękujemy za występy w drużynie Miedziowych i życzymy powodzenia w dalszej karierze!