Damian Oko z nowym kontraktem 1 lip

Damian Oko z nowym kontraktem

Informujemy, iż 25-letni środkowy obrońca Damian Oko podpisał z naszym Klubem nową umowę, która obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

1 lip 2022 10:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Damian Oko trafił do naszego Klubu w 2010 roku. Stoper przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia w lubińskiej Akademii, a w październiku 2018 roku zadebiutował na poziomie Ekstraklasy pod wodzą trenera Mariusza Lewandowskiego. Dotychczas były młodzieżowy reprezentant Polski rozegrał 40 spotkań w pierwszym zespole Miedziowych. W poprzednim sezonie Oko wystąpił w siedmiu meczach drugiej drużyny KGHM Zagłębia, podczas których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. 

Obrońca parafował nową umowę, na mocy której będzie występował w naszym Klubie do końca czerwca 2023 roku.

Oczko, gratulujemy i życzymy powodzenia!