Konferencja prasowa po meczu z Puszczą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu z Puszczą 25 lut

Konferencja prasowa po meczu z Puszczą

Zapraszamy do odczytania zapisu konferencji prasowej po meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Puszczą Niepołomice a KGHM Zagłębiem Lubin.

25 lut 2024 14:45

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Tomasz Fornalik:

- Przyjeżdżając na mecz do Krakowa wiedzieliśmy z jakiego pokroju zespołem się zmierzymy. To bardzo trudny teren. Z przekroju meczu jesteśmy zawiedzeni, że nie udało nam się dzisiaj wygrać, bo stworzyliśmy wiele okazji do zdobycia gola. Wracamy do Lubina z punktem i pozostaje nam duży niedosyt z dzisiejszego spotkania. Chciałbym też podziękować naszym piłkarzom za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty meczu.

Tomasz Tułacz:

- Chciałem powiedzieć, że jesteśmy jako sztab i jako drużyna z Mateuszem Cholewiakiem, który niedługo przejdzie operację. Powiem szczerze, że przerwa kosztowała mnie bardzo dużo, bo nie jestem w stanie zrozumieć postawy zespołu po zdobyciu bramki. Kompletnie oddaliśmy grę rywalowi. W szatni powiedzieliśmy sobie, że największym pozytywem tej pierwszej połowy jest to, że straciliśmy tylko dwa gole. Podsumowując, jest niedosyt, bo w drugiej połowie wyrównaliśmy i powinniśmy pójść za ciosem.