Konferencja prasowa po meczu ze Stalą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu ze Stalą 4 lis

Konferencja prasowa po meczu ze Stalą

Zapraszamy do odczytania zapisu konferencji prasowej po meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Stalą Mielec a KGHM Zagłębiem Lubin.

4 lis 2022 20:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Piotr Stokowiec - Trener KGHM Zagłębia:

- Od początku rundy mamy jeden i ten sam problem ze zdobywaniem bramek i to się dziś potwierdziło. Wiedziałem jakie atuty ma Stal. Wystawieni dziś młodzi zawodnicy walczyli i zostawili serce na boisku. Dopiero nabierają doświadczenia i dzisiaj się o tym boleśnie przekonaliśmy. Stal była w tym meczu bardzo konkretna, a nam tych konkretów zabrakło. Nieskuteczność i brak konkretów to jest to, co nas boli najbardziej w ostatnim czasie.

Adam Majewski - Trener Stali:

- Przede wszystkim gratuluję dzisiejszego zwycięstwa swojemu zespołowi, sztabowi i wszystkim współpracownikom. Nasza publiczność znów dopisała i chciałbym podziękować za wsparcie podczas całej rundy. Mimo wysokiej wygranej był to przeciętny mecz. Pierwszy rzut karny przed przerwą niestety niewykorzystany, ale drugi już udało się wykorzystać. Piękna bramka Pawła Żyry przypieczętowała nasze zwycięstwo. Od jutra skupiamy się już na ostatnim meczu z Wartą. Teraz zawodnicy zasługują na odpoczynek, ale od jutra rozpoczynamy przygotowania, aby zająć jak najwyższe miejsce na koniec rundy.