Łukasz Piątek na kolejny sezon w Zagłębiu 9 maj

Łukasz Piątek na kolejny sezon w Zagłębiu

Pomocnik KGHM Zagłębia Lubin wypełnił zapisy dotychczasowej umowy i jego kontrakt z miedziowym klubem został automatycznie przedłużony o kolejny sezon. Dobrą dyspozycję w rundzie wiosennej Łukasz Piątek udokumentował wczoraj golem w meczu z Pogonią Szczecin.

9 maj 2016 15:03

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa
- Cieszymy się, że Łukasz zostaje z nami na kolejny sezon. Za Łukaszem, podobnie jak za całym Zagłębiem, świetna runda wiosenna. Pomocnik zasłużył na kolejny kontrakt, jest ważną postacią naszego zespołu. Łukasz Piątek w dotychczasowej umowie miał ustalone zapisy, rozegrał określoną ilość minut i kontrakt został automatycznie przedłużony - mówi dyrektor sportowy Piotr Burlikowski.- Jestem zadowolony, że w przyszłym sezonie zagram w Zagłębiu Lubin. Cała drużyna pracowała na ostatnie sukcesy, jesteśmy zgraną grupą i dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Teraz skupiam się na kolejnych spotkaniach, zostały nam jeszcze dwa mecze do rozegrania, sezon jeszcze się nie skończył. Chcemy zakończyć te rozgrywki na jak najwyższej pozycji - podsumowuje Łukasz Piątek.

?

- Łukasz ma za sobą świetną rundę, jest znaczącym ogniwem w świetnie rozumiejącym się kolektywie. Bardzo się cieszę, że zostaje z nami na dłużej - dodał Prezes Tomasz Dębicki?