Miedziowi przegrali w pierwszym sparingu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Miedziowi przegrali w pierwszym sparingu 24 cze

Miedziowi przegrali w pierwszym sparingu

Za nami pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/2023. Podopieczni Piotra Stokowca przegrali z Miedzią Legnica 1:2. Gole dla gości zdobyli Chuca oraz Angelo Henriquez, a dla Miedziowych odpowiedział strzałem głową Kacper Lepczyński.

24 cze 2022 20:18

KGHM Zagłębie Lubin 1:2 Miedź Legnica

Gole: Kacper Lepczyński 40 - Chuca 7, Ángelo Henríquez 11

KGHM Zagłębie Lubin: (I połowa) 1. Jasmin Burić - 26. Kacper Chodyna, 24. Kacper Lepczyński, 2. Bartosz Kopacz, 5. Aleks Ławniczak - 18. Filip Starzyński (32, 4. Oliwier Sławiński), 15. Marko Poletanović, 8. Tomasz Makowski, 33. Kōki Hinokio, 9. Erik Daniel - 55. Martin Doležal. (II połowa) 89. Kacper Bieszczad - 16. Adam Ratajczyk, 27. Bartłomiej Kłudka, 14. Filip Kocaba, 28. Mateusz Kizyma, 11. Arkadiusz Woźniak - 25. Rafał Adamski (77, 44. Kacper Masiak), 21. Tomasz Pieńko, 99. Łukasz Łakomy, 17. Szymon Kobusiński - 3. Karol Podliński (77, 23. Kacper Terlecki).

Miedź Legnica: (I połowa) 31. Mateusz Abramowicz - 99. Jens Martin Gammelby, 25. Nemanja Mijušković, 50. Filip Balcewicz, 3. Hubert Matynia - 88. Igor Lewandowski, 6. Szymon Matuszek, 59. Mehdi Lehaire, 8. Chuca, 27. Bruno Garcia - 7. Ángelo Henríquez. (II połowa) 1. Paweł Lenarcik - 2. Carlos Julio Martínez, 28. Mateusz Letkiewicz, 13. Jon Aurtenetxe, 23. Jurich Carolina - 70. Maciej Śliwa, 6. Szymon Matuszek (64, 88. Igor Lewandowski), 10. Maxime Dominguez, 9. Michał Bednarski, 18. Kamil Zapolnik - 11. Koldo Obieta.

Sędzia: Marcin Nawracaj