Przegląd prasy po meczu z Lechią / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po meczu z Lechią 8 lis

Przegląd prasy po meczu z Lechią

W spotkaniu 14. kolejki rozgrywek PKO BP Ekstraklasy zawodnicy KGHM Zagłębia dość pechowo przegrali z Lechią Gdańsk 1:2, tracąc bramkę w ostatnich sekundach. Sprawdzamy co o tym meczu piszą media.

8 lis 2021 11:57

lechia.pl:

,,Wygrana w spektakularnych okolicznościach!”

W spotkaniu rozgrywanym w ramach 14. kolejko PKO BP Ekstraklasy, Lechia Gdańsk pokonała Zagłębie Lubin 2:1. Obie bramki dla Biało-Zielonych zdobył Marco Terrazzino, który został wprowadzony na boisko w drugiej części spotkania. Zawodnicy Tomasza Kaczmarka ponownie pokazali, że potrafią walczyć do końca, gdyż w drugim meczu z rzędu gola na wagę trzech punktów zdobyli w doliczonym czasie gry.

Więcej - TUTAJ

przegladsportowy.pl:

,,Show Terrazzino! Po jego strzałach piłka dwukrotnie zatańczyła w siatce! Lechia lepsza od Zagłębia’’

Lechia Gdańsk uratowała zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin, mimo że przez dłuższą część meczu przegrywała. Piłkarze z Trójmiasta pokonali swoich rywali 2:1, a bohaterem spotkania był autor dwóch trafień dla gospodarzy - Stefano Terrazzino.

sport.onet.pl:

,,PKO Ekstraklasa: Ależ końcówka! Lechia po mękach uratowała wygraną nad Zagłębiem’’

Lechia Gdańsk uratowała zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin, mimo że przez dłuższą część meczu przegrywała. Piłkarze z Trójmiasta pokonali swoich rywali 2:1, a bohaterem spotkania był autor dwóch trafień dla gospodarzy - Marco Terrazzino.

gazetawroclawska.pl:

,,Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 2:1. Terrazzino rozstrzelał Zagłębie. Koszmar Miedziowych”

Zagłębie Lubin przegrało z Lechią Gdańsk na wyjeździe 1:2 w meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Do przerwy lubinianie prowadzili 1:0 po bramce Filipa Starzyńskiego. W drugiej połowie dwa gole dla Lechii strzelił rezerwowy Marco Terrazzino. Decydującą bramkę zdobył w ostatniej akcji meczu.

sport.tvp.pl:

,,PKO Ekstraklasa. Wicelider z Gdańska po świetnej końcówce pokonał Zagłębie Lubin. Lechia pozostaje niepokonana od... 22 sierpnia”

Trwa świetna seria wicelidera PKO Ekstraklasy. Lechia Gdańsk pokonała na własnym stadionie Zagłębie Lubin 1:1 (0:1). Był to dziewiąty mecz z rzędu bez porażki w lidze. Drużyna trenera Tomasza Kaczmarka przegrywała po golu Filipa Starzyńskiego. W końcówce dwie bramki zdobył Marco Terrazzino. Trzy punkty zostały w Trójmieście!

gol24.pl:

,,PKO Ekstraklasa. Brat znanego tancerza wygrał Lechii Gdańsk mecz. Dublet Marco Terrazzino z Zagłębiem Lubin”

PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk obroniła swoją twierdzę. Chociaż na przerwę zeszła ze straconą bramką to ostatecznie pokonała Zagłębie Lubin 2:1. Obie bramki zdobył Marco Terrazzino, brat słynnego w Polsce tancerza, Stefano Terrazzino.

zmiedzi.pl:

,,Dramat Zagłębia w Gdańsku. Zwycięski gol w ostatnich sekundach meczu!”

Marco Terrazzino będzie się śnił po nocach piłkarzom Zagłębia Lubin. Miedziowi prowadzili w Gdańsku już na początku spotkania po golu Filipa Starzyńskiego z rzutu karnego. Lechia nie dość, że wyrównała, to w ostatnich sekundach meczu przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

e-legnickie.pl:

,,Gol na 2 sekundy przed gwizdkiem arbitra. Porażka Zagłębia”

Lechia wygrała 2:1 z Zagłębiem Lubin w 14. kolejce Ekstraklasy. Oba gole strzelił Marco Terrazzino. Miedziowi przez znaczną część meczu grali więcej niż dobrze, ale ich gra zawaliła się w momencie zejścia z boiska Filipa Starzyńskiego, Saszy Żivca i Jakuba Żubrowskiego, którzy zdecydowanie zapewnili Zagłębiu panowanie w strefie środkowej. - Trudno powiedzieć coś mądrego, gdy dostaje się bramkę na 2 sekundy przed końcem i się przegrywa ten mecz. Możemy mieć pretensje tylko do siebie. Nie potrafiliśmy wykorzystać swoich szans. Po zmianach cofaliśmy się coraz głębiej i spowodowało to, że Lechia strzeliła bramkę wyrównującą, a potem objęli prowadzenie. Wracamy smutni do domu. - Zivec w przerwie sygnalizował zmianę. Filip Starzyński był wczoraj przeziębiony, baliśmy się, że to był Covid. Przestał już bronić. Zrobiliśmy zmiany, żeby dodać trochę świeżości - mówił po meczu szkoleniowiec Zagłębia Dariusz ŻURAW.

Więcej - TUTAJ

mkszaglebie.pl:

,, Przegrana w Gdańsku | Raport: Lechia Gdańsk 2:1 Zagłębie Lubin”

W sobotni wieczór Zagłębie Lubin mierzyło się w Gdańsku z tamtejszą Lechią w ramach 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W pierwszej połowie tego starcia graliśmy bardzo dobrze i prowadziliśmy po golu Filipa Starzyńskiego z rzutu karnego. W drugiej połowie także nie było źle, jednak wprowadzenie Dawida Pakulskiego za Jakuba Żubrowskiego rozbiło środek pola, z czego skorzystali gospodarze. W końcówce gamechangerem okazał się być Marco Terrazzino, który zdobył dla Lechii gole w 84. i 90. Minucie.

lubin.pl:

,,Zmiana, która odmieniła losy meczu”

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin byli dziś bardzo blisko przełamania serii ligowych meczów bez zwycięstwa. Miedziowi prowadzili niemal przez całe spotkanie w Gdańsku z Lechią, jednak z terenu aktualnego lidera PKO Ekstraklasy nie przywieźli choćby punktu. Gości pogrążył Marco Terrazzino, który wszedł na plac gry w drugiej części spotkania.