Przyjdź na Lecha w mundurze Górniczym i odbierz bilet za 1 zł! 30 lis

Przyjdź na Lecha w mundurze Górniczym i odbierz bilet za 1 zł!

Górnicy! Podczas niedzielnego spotkania z Lechem Poznań będziemy wspólnie obchodzić Wasze święto. Każdy z Was, kto przyjdzie na Stadion Zagłębia w górniczym mundurze obejrzy mecz za 1⃣ zł! Bądźcie z nami!

30 lis 2021 19:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

 

Klub jest silnie związany z prężnie rozwijającym się przemysłem kopalnianym w naszym regionie i od wielu lat dba o górnicze tradycje, także podczas spotkań piłkarskich. W ubiegłym roku pandemia uniemożliwiła wspólne przeżywanie emocji sportowych na obiektach piłkarskich, dlatego w tym, chcemy podtrzymać coroczną tradycję i zaprosić całą Górniczą Brać na najbliższy domowy mecz KGHM Zagłębia Lubin. Dla wszystkich osób, które wybiorą się 5 grudnia na Stadion Zagłębia w górniczych mundurach, Klub przygotował specjalną ofertę cenową, w postaci biletu za symboliczną złotówkę, który będzie można nabyć w dniu meczu w kasach biletowych.

Wsparcie naszych Kibiców jest nieocenione i w dużej mierze może pomóc naszym młodym zawodnikom, którzy coraz odważniej wchodzą do pierwszej drużyny Miedziowych. Z uwagi na panujące rok temu obostrzenia, nie byliśmy w stanie wspólnie na stadionie obchodzić najważniejszego święta Górniczej Braci, ale tym razem chcemy podtrzymać tradycję i mamy nadzieję, że mecz z „Kolejorzem” będzie ku temu świetną okazją. Dlatego już teraz zachęcamy do przyjścia na nasz Stadion, a kto ma taką możliwość, to w mundurze i w ten sposób razem budujmy naszą „Miedziową Tożsamość” - mówi Marek Wachnik, dyrektor PR i Marketingu.

Klub przypomina także, że przy okazji najbliższych spotkań Miedziowych, będzie kontynuowana akcja „Miedziany Mikołaj”, której celem jest zebranie jak największej ilości słodyczy oraz artykułów spożywczych dla podopiecznych Domów Dziecka. Inicjatywa, którą Klub wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Zagłębia Lubin rozpoczął już podczas ostatniego meczu z Radomiakiem Radom, będzie kontynuowana również w trakcie dwóch następnych, domowych spotkań lubinian – z Lechem Poznań i Wisłą Kraków.

Każda osoba, która wesprze zbiórkę, otrzyma od wolontariuszy dedykowaną naklejkę w kształcie serca. Artykuły można przekazać przy wejściu na Stadion Zagłębia, ale także m. in. w Fan Shopie w galerii Cuprum Arena, osiedlowych sklepach Społem i Polka, Eco Myjni na ul. Kolejowej, w siedzibie związku Solidarność Pebeka czy klinice Pro Medical Clinic w galerii Indomo.