Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy 28 lut

Raport kartkowy przed 23. kolejką PKO BP Ekstraklasy

Podczas niedzielnego meczu KGHM Zagłębia Lubin z Koroną Kielce żaden z zawodników Miedziowych nie będzie pauzował za kartki. Z kolei w zespole gości na placu gry nie ujrzymy zawieszonego Martina Remacle.

28 lut 2024 08:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

W nadchodzącym spotkaniu sztab szkoleniowy Miedziowych będzie mógł skorzystać z usług wszystkich zawodników. Na ławce trenerskiej nie ujrzymy jeszcze Waldemara Fornalika, który podczas domowego meczu z Cracovią obejrzał czerwoną kartkę, przez którą nasz szkoleniowiec był zawieszony w poprzedniej kolejce, a także nie będzie mógł poprowadzić zespołu w nadchodzący weekend. 

Poza składem Korony Kielce znajdzie się belgijski pomocnik Martin Remacle, który w ostatnim starciu z Legią Warszawa otrzymał czwartą żółtą kartkę w bieżących rozgrywkach. W obu drużynach obecni są jeszcze piłkarze, którzy w najbliższym meczu muszą szczególnie uważać, ponieważ ewentualne napomnienie będzie skutkowało wykluczeniem w 24. serii gier. Wówczas piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się w Szczecinie z miejscową Pogonią (10.03).

Pauzujący:

  • Waldemar Fornalik (KGHM Zagłębie Lubin) - czerwona kartka
  • Martin Remacle (Korona Kielce) - 4 żółte kartki

Zagrożeni pauzą w 24. kolejce:

  • Kacper Chodyna (KGHM Zagłębie Lubin) - 3 żółte kartki
  • Bartosz Kwiecień (Korona Kielce) - 3 żółte kartki
  • Dalibor Takáč (Korona Kielce) - 3 żółte kartki