Raport z wypożyczeń / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Raport z wypożyczeń 30 sie

Raport z wypożyczeń

W minionym tygodniu piłkarze Zagłębia Lubin przebywający na wypożyczeniach w innych klubach rozegrali kolejne mecze w swoich drużynach. Sprawdź nasz raport z gier Miedziowych.

30 sie 2016 14:03

Fot. Adrian Mielczarski/www.gksbelchatow.com
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Adrian Błąd - Arka Gdynia - LOTTO Ekstraklasa

Pomocnik w sobotę rozegrał 12 minut w spotkaniu Arki z Zagłębiem Lubin. "Adi" zmienił w 78. minucie strzelca gola Miroslava Bożoka. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Eryk Sobków - GKS Katowice - I liga

Sobków w minionym tygodniu wystąpił w dwóch spotkaniach w barwach GKS-u Katowice. W środę 24 sierpnia zagrał 78. minut w zremisowanym 0:0 meczu przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. W weekend dołożył 12 minut w wygranej 2:0 potyczce ze Zniczem Pruszków.

Sebastian Bonecki - Chrobry Głogów - I liga

"Bony" w tygodniu nie zagrał w meczu wyjazdowym przeciwko Wiśle Puławy. Jego drużyna po emocjonującym widowisku pokonała Wisłę 4:3. W weekend Chrobry grał w Głogowie z Miedzią. Pomocnik pojawił się na murawie w 80. minucie meczu, a kilkanaście sekund później wpisał się na listę strzelcow. Jego uderzenie z dystansu pozwoliło na jednopunktową zdobycz dla gospodarzy.

Karol Żmijewski - Kotwica Kołobrzeg - II liga

Skrzydłowy w ubiegłą środę zagrał pełne spotkanie w przegranym 0:1 spotkaniu przeciwko ROW 1964 Rybnik. W weekend "Żmija" rozegrał 71. minut przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Drużyna znad Bałtyku zaliczyła 2:2.

Konrad Andrzejczak - GKS Bełchatów - II liga

24 sierpnia drużyna pomocnika Zagłębia w Bełchatowie mierzyła się z Odrą Opole 0:0. "Kondziu" rozegrał również całe spotkanie przeciwko Polonii Warszawa. Górą w tym starciu były "Czarne koszule" (2:1).