Rok Sirk odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Rok Sirk odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 2 cze

Rok Sirk odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

27-letni Rok Sirk odchodzi z naszego Klubu. Umowa ze słoweńskim napastnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

2 cze 2021 20:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Sirk został zawodnikiem Miedziowych latem 2019 roku, trafiając do Lubina z klubu NS Mura. W PKO Ekstraklasie zadebiutował już w 2. kolejce ówczesnego sezonu podczas wyjazdowego meczu z Górnikiem Zabrze. Słoweniec wystąpił w koszulce KGHM Zagłębia łącznie 34 razy, a także czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. W lutym zawodnik został wypożyczony do pierwszoligowego Radomiaka Radom, w barwach którego zagrał cztery spotkania. 

Rok, dziękujemy za reprezentowanie naszego Klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!