Saša Živec odchodzi z Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Saša Živec odchodzi z Zagłębia Lubin 30 maj

Saša Živec odchodzi z Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż 32-letni skrzydłowy Saša Živec odchodzi z naszego Klubu. Wygasająca wraz z końcem czerwca umowa zawodnika nie zostanie przedłużona.

30 maj 2023 10:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Saša Živec dołączył do zespołu KGHM Zagłębia Lubin 27 czerwca 2019 roku. Podczas swojej czteroletniej przygody w naszy Klubie rozegrał 80 spotkań, w których zdobył 14 goli i zanotował 11 asyst. We wrześniu 2020 roku dobra postawa Živca w miedziowych barwach została dostrzeżona przez selekcjonera kadry Słowenii, który powołał Sašę na spotkania Ligi Narodów i tym samym filigranowy skrzydłowy rozegrał swoje pierwsze mecze w seniorskiej reprezentacji. W zakończonym niedawno sezonie PKO BP Ekstraklasy Živec rozegrał 14 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę.

Saša, dziękujemy za grę w koszulce Miedziowych i życzymy powodzenia w dalszej karierze!