Stilon - KGHM Zagłębie | Relacja Live / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Stilon - KGHM Zagłębie | Relacja Live 29 paź

Stilon - KGHM Zagłębie | Relacja Live

Zapraszamy na relację live ze spotkania 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, Stilon Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie Lubin. Zaczynamy o 13:00!

29 paź 2019 12:22

Stilon Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie Lubin 1:5 (0:1)

Bramki: Nowak 65' ;  Sirk 35', 80', Starzyński 53', Szysz 88', Dąbrowski 90+1'

Stilon: 33. Piotr Bukowski, 5. Myroslav Taranenko, 7. Paweł Świerczyński, 8. Krzysztof Kaczmarczyk, 10. Adrian Nowak, 14. Łukasz Maliszewski, 20. Filip Wiśniewski, 22. Filip Łaźniowski, 27. Mateusz Ogrodowski, 44. Wojciech Kurlapski, 96. Gracjan Kunowski
Ławka rezerwowych: 1. Gabriel Łodej, 3. Patryk Nidecki, 6. Kamil Ograbek, 9. Gracjan Wiśniewski, 11. Alan Błajewski, 19. Kacper Czyżewski, 21. Rafał Świtaj, 77. Łukasz Zakrzewski

KGHM Zagłębie: 12. Konrad Forenc, 44. Alan Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 33. Lubomir Guldan, 3. Sasa Balić, 24. Jakub Tosik, 8. Łukasz Poręba, 77. Asmir Suljić, 17. Patryk Szysz, 18. Filip Starzyński, 9. Rok Sirk
Ławka rezerwowych: 30. Dominik Hładun, 2. Bartosz Kopacz, 6. Łukasz Soszyński, 7. Sasa Zivec, 11. Matyas Tajti, 27. Dominik Jończy, 39. Damjan Bohar, 55. Damian Oko, 99. Bartosz Slisz

1' Zaczynamy!

7' Jak na razie Zagłębie częściej przy piłce, gospodarze ograniczają się do prób kontrataków. Rzut wolny przed polem karnym Stilonu po faulu na Baliciu.

14' Zaskoczyć bramkarza próbował Filip Starzyński, ale jego strzał z dystansu wylądował na bocznej siatce.

15' Mamy bardzo dużo szczęścia! Strzał zawodnika Stilonu ląduje na poprzeczce bramki Forenca!

17' Jak to nie wpadło?! Dąbrowski chybił z 5 metrów!

27' Próbujemy objąć prowadzenie, ale defensywa Stilonu jest jak na razie bardzo dobrze zorganizowana. Z dystansu strzelał ponownie Starzyński, pewnie golkiper gospodarzy.

31' Wreszcie dobra akcja "Miedziowych", ale Patryk Szysz stracił kontakt z podłożem i w najważniejszym momencie poślizgnął się na mokrej murawie.

35' Jest gol dla "Miedziowych"! Dośrodkowanie Szysza do Alana Czerwińskiego, który przytomnie odgrywa piłkę do stojącego przed pustą bramką Roka Sirka, a ten nie marnuje okazji na otworzenie wyniku!

38' Mogło być już 2:0! Akcja Czerwińskiego prawą stroną boiska, odegranie do Suljicia, który dostrzega stojącego przed polem karnym Porębę. Ten strzela z pierwszej piłki, ale strzał mija bramkę gości!

41' Kolejna okazja dla KGHM Zagłębia! W dogodnej sytuacji pomylił się Sirk!

46' Zaczynamy drugą część spotkania!

51' Prostopadłe podanie od Tosika otrzymał Suljić, ale jego dośrodkowanie w stronę Patryka Szysza złapał Bukowski.

53' Mamy drugą bramkę! Filip Starzyński podwyższa prowadzenie "Miedziowych"! Asystę przy tym trafieniu zalicza Asmir Suljić!

59' Akcja lewą stroną boiska, dobra wymiana podań pomiędzy Baliciem i Suljiciem, dośrodkowanie Sasy w kierunku Roka Sirka. Zabrakło kilkunastcu centymetrów, by cieszyć się z kolejnego trafienia!

61' Zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuścił Gracjan Kunowski, a w jego miejsce pojawił się Alan Błajewski.

65' Kontaktowe trafienie Stilonu! Adrian Nowak wykorzystuje sytuację sam na sam z Forencem.

67' Zmiana w drużynie KGHM Zagłębia. Bohar w miejsce Suljicia.

70' Stilon próbuje iść za ciosem, ale defensywa "Miedziowych" zachowuje czujność i oddala zagrożenie od własnej bramki.

74' Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Wojciech Kurlapski, a w jego miejsce melduje się Łukasz Zakrzewski.

78' Zmiana w naszym zespole. Slisz w miejsce Poręby.

80' Jest gol! Rok Sirk wykorzystuje dośrodkowanie Starzyńskiego i strzałem głową pokonuje Bukowskiego. Brawo "Roki"!

87' Ostatnia zmiana w naszej drużynie. Debiut w pierwszej drużynie KGHM Zagłębiu zalicza Łukasz Soszyński, który zmienia Filipa Starzyńskiego.

88' Mamy czwartego gola! Patryk Szysz wpisuje się na listę strzelców!

90+1' Dośrodkowanie Bohara z rzutu rożnego, Dąbrowski uderza głową i mamy piątą bramkę dla KGHM Zagłębia!