Trenerzy po meczu z Jagą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po meczu z Jagą 13 maj

Trenerzy po meczu z Jagą

Zapraszamy na zapis konferencji prasowej, która odbyła się po meczu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok pokonała KGHM Zagłębie Lubin 2:1. Oto, co do powiedzenia mieli opiekunowie obu drużyn.

13 maj 2018 20:10

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, nie byliśmy agresywni, mieliśmy mało z gry i Jagiellonia nas zdominowała. W szatni powiedzieliśmy to sobie i byłem tym strasznie zdenerwowany. W drugiej połowie było lepiej, pojawiły się sytuacje i powinniśmy je wykorzystać. Mogliśmy wyrównać ten wynik, dobre sytuacje miał Mares - musimy takie sytuacje wykorzystywać. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach i jest co analizować i nad czym pracować. Chciałbym jednak zobaczyć też pozytywy w tych ostatnich meczach, a takim jest na pewno Paweł Żyra. On udowodnił, że mogę na niego liczyć w przyszłości.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii: To dla nas bardzo wazne zwycięstwo. W końcówce było sporo nerwowości, bo straciliśmy bramkę, która napędziła Zagłębie. Zabrakło nam utrzymania się przy piłce, gdy przeciwnik rzucił wszystkie siły, by wyrównać. Cieszę się, że udało nam się w tej ważnej części sezonu strzelać bramki po stałych fragmentach gry. Myślami jesteśmy już przy meczu za tydzień.