Jakub Chodorowski odchodzi z Zagłębia Lubin 16 paź

Jakub Chodorowski odchodzi z Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż dotychczasowy Szef Skautów Jakub Chodorowski, odchodzi z naszego Klubu. Umowa z pracownikiem Pionu Sportowego została rozwiązana za porozumieniem stron.

16 paź 2021 19:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Jakub Chodorowski rozpoczął pracę w Zagłębiu Lubin w maju ubiegłego roku. Przed przyjazdem do Lubina pełnił m.in. funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. sportowych w Wiśle Kraków, gdzie również odpowiadał za politykę transferową pierwszego zespołu. W naszym Klubie był odpowiedzialny za nadzorowanie działu skautingu, działającego zarówno przy Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, jak i pierwszej drużynie. 

Kuba, dziękujemy za pracę na rzecz Zagłębia i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!