Konferencja prasowa po meczu z Legią 15 gru

Konferencja prasowa po meczu z Legią

Zaległe spotkanie 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0. Zobaczcie, jak środowy pojedynek na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

15 gru 2021 23:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dariusz Żuraw - Trener KGHM Zagłębia:

- Niestety, jest to nasza kolejna porażka po łatwo straconych bramkach. Uczulaliśmy zawodników, że początek będzie ważny i żeby nie dać się rozpędzić Legii. Liczyliśmy na to, że z powodu obecnej sytuacji będą popełniać błędy i mieliśmy zamiar to wykorzystać. Kiedy jednak Legia strzeliła drugą czy trzecią bramkę to złapała luz i pokazała, że ma bardzo dobrych piłkarzy. Mieliśmy swoje sytuacje, nie potrafiliśmy ich wykorzystać, jednak to by była tylko kosmetyka wyniku. Legia wygrała dziś zasłużenie.

Aleksandar Vuković - Trener Legii:

- Bardzo ważne zwycięstwo. Wiemy w jakiej sytuacji przed tym meczem znajdowała się drużyna. Wypadało dzisiaj odnieść zwycięstwo i cieszyłaby nas również choćby minimalna wygrana. Zwycięstwo wysokie, choć nie do końca jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego. Trzeba jednak powiedzieć, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo, chociaż mieliśmy trochę szczęścia w kilku momentach. Z tego co pamiętam, to w poprzednich meczach tego szczęścia brakowało i kiedyś to musiało się zmienić.