Michał Nalepa i Mateusz Grzybek odwiedzą FanShop Zagłębia! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Michał Nalepa i Mateusz Grzybek odwiedzą FanShop Zagłębia! 16 maj

Michał Nalepa i Mateusz Grzybek odwiedzą FanShop Zagłębia!

W piątkowe popołudnie zapraszamy do FanShopu Zagłębia, gdzie od godziny 18:00 spotkacie Michała Nalepę i Mateusza Grzybka, u których będziecie mogli kupić bilety na ostatni domowy mecz w tym sezonie z ŁKS-em Łódź!

16 maj 2024 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Ostatnie domowe spotkanie obecnego sezonu pomiędzy Miedziowymi a ŁKS-em Łódź odbędzie się już w poniedziałek o godzinie 19:00 na KGHM Zagłębie Arena. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu wejściówek w naszym FanShopie w galerii Cuprum Arena lub poprzez stronę internetową bilety.zaglebie.com.

Michał Nalepa - Doświadczony stoper reprezentuje barwy KGHM Zagłębia Lubin od początku obecnego sezonu. We wcześniejszych latach swojej kariery "Nalep" z powodzeniem występował na węgierskich boiskach, gdzie razem z Ferencvarosi TC trzykrotnie wywalczył krajowy Puchar i raz sięgnął po tytuł mistrzowski. Kolejne trofea zdobywał grając w Lechii Gdańsk. W klubie z Trójmiasta świętował wygranie Pucharu oraz Superpucharu Polski.

Mateusz Grzybek - 28-letni obrońca trafił do KGHM Zagłębia Lubin na początku 2023 roku z Radomiaka Radom. W zespole Miedziowych zadebiutował podczas zwycięskiego 3:0, derbowego pojedynku ze Śląskiem Wrocław. Uniwersalny zawodnik, mogący występować zarówno na lewej, jak i prawej stronie defensywy rozegrał jak dotąd 43 spotkania w koszulce Miedziowych, w których zanotował cztery ostatnie podania.