PKO Bank Polski Ekstraklasa w grze Football Manager 2021 / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
PKO Bank Polski Ekstraklasa w grze Football Manager 2021 24 lis

PKO Bank Polski Ekstraklasa w grze Football Manager 2021

Sports Interactive i SEGA prezentują najnowszą edycję kultowej gry - Football Manager 2021. Kolejny rok z rzędu gra posiada oficjalną licencję na rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy, a okładkę zdobi Trofeum Mistrza Polski.

24 lis 2020 11:55

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor Ekstraklasa.org

Udostępnij

Ekstraklasa

W najnowszej edycji gry menedżerowie będą mieli większą niż kiedykolwiek kontrolę nad sukcesem swojej drużyny na boisku i poza nim dzięki nowym systemom rozgrywek, zwiększonemu poziomowi analizy i informacji oraz dodatkowym zasobom do dyspozycji.

Interakcje z zawodnikami i mediami zostały zreorganizowane w taki sposób, aby stworzyć bardziej realistyczne doznania, a dni meczowe wyglądały bardziej spektakularnie dzięki wielu ulepszeniom graficznym i prezentacji, a także nowym wydarzeniom przed i po meczu. Dodatkowo, menedżerowie będą mieli większą władzę nad rekrutacją zawodników i nowe sposoby świętowania sukcesu na koniec sezonu.

W pudełku z grą znajdzie się sześć kart „Szybkiego startu” dedykowanych edycji Ekstraklasa, dzięki którym będziesz grać, jak prawdziwy profesjonalista. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Po raz drugi w historii serii lokalną okładkę gry zdobi krajowe trofeum Mistrza Polski!

Nowości w grze FM 2021:

Interakcja - Dzięki nowym metodom komunikacji, przebudowie istniejących systemów i bardziej zróżnicowanym interakcjom, komunikowanie się z graczami i mediami nigdy nie było bardziej celowe i realistyczne.

Dzień meczowy - W FM21 każda kolejka meczowa jest jak prawdziwy spektakl. Upływ czasu od przedmeczowego zgrupowania po końcowy gwizdek sędziego został na nowo przedstawiony poprzez dodanie nowych wydarzeń i elementów.

Rekrutacja - Nowe spotkania i interakcje wraz z wprowadzeniem nowej roli personelu odświeżają jeden z najbardziej popularnych i ważnych obszarów gry.

Koniec sezonu - Menedżerowie mogą przeżywać swój sezon na nowo i cieszyć się sukcesem jak nigdy dotąd. FM21 daje menadżerom możliwość świętowania swoich osiągnięń, zanim przejdą do następnego sezonu.