Raport z obozu Miedziowych przed meczem ze Stalą 13 paź

Raport z obozu Miedziowych przed meczem ze Stalą

Dobiegła końca przerwa reprezentacyjna, podczas której Miedziowi intensywnie przygotowują się do powrotu do ligowe boiska. Dziś podopieczni Dariusza Żurawia, podobnie jak wczoraj, trenowali w godzinach przedpołudniowych, a jurto będą szlifować swoją formę w trakcie dwóch jednostek treningowych. Cały zespół koncentruje się już na poniedziałkowym spotkaniu ze Stalą Mielec.

13 paź 2021 18:46

Fot. Zagłębie Lubin S,A,
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Na dzisiejszym treningu zabrakło m.in. Bashkirova, Simicia, Oko i Ratajczyka, którzy zmagają się z urazami. Od jutra do dyspozycji trenera Dariusza Żurawia będą Łukasz Poręba i Kamil Kruk, którzy już dziś wrócili ze zgrupowania reprezentacji U-21, ale dostali od naszego szkoleniowca dzień wolnego. Na pełnych obciążeniach trenuje natomiast Jakub Żubrowski, który powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz ze Stalą. Ponadto z zespołem Miedziowych trenował dziś 19-letni pomocnik rezerw Dawid Hanc.

Póki co żaden z naszych piłkarzy nie musiał pauzować ze względu na żółte kartki, choć na baczności musi się mieć trójka naszych zawodników: Ian Soler, Łukasz Poręba i Mateusz Bartolewski, którzy do tej pory otrzymali po 3 napomnienia.